י.מ.א

 

חברת י.מ.א. נוסדה בשנת 1963 וכיום היא אחת היצרניות המובילות בישראל של מוצרי אריזה מקרטון גלי לצרכים תעשייתיים וחקלאיים. החברה נמצאת בבעלות מלאה של קיבוץ עין המפרץ, השוכן בגליל המערבי (בקרבת עכו).

כיום י.מ.א. מחזיקה  25% מנתח השוק לאריזות מקרטון גלי בארץ, ונמניית על 150 החברות התעשייתיות הגדולות בישראל.

מפעל י.מ.א. מעסיק 270 עובדים, מהם 80 חברי קיבוץ והיתר מישובי האיזור. השטח הכולל של מתחם המפעל הוא 46 דונם. מבני המפעל משתרעים כיום על 30,000 מ"ר.

לי.מ.א. בעלות מלאה על 2 חברות בנות בדרום הארץ:
אריזות שדרות בע"מ- מפעל לייצור  אריזות אשר מרחיב את כושר הייצור של י.מ.א.
רבסל- חברת שיווק למוצרי חקלאות, הנמצאת בקיבוץ רבדים, ומציעה לחקלאי את כל מגוון מוצרי האריזה לו הוא נזקק. רבסל היא חברה ייחודית המובילה בתחומה בשוק החקלאות הישראלי.

תחומי הפעילות
מגוון המוצרים שלנו כולל: מגשי קרטון גלי ומוצרי מבלט אחרים, קופסאות מתקפלות (RSC), קופסאות טלסקופיות, קרטון מעטפת, מזוודות, קופסאות תצוגה, לוחות קרטון גלי ומחיצות.
אנו ערוכים לספק פתרונות אריזה מגוונים לפי דרישות הלקוח ואפיון המוצר, ונותנים תשובות לצרכי לקוחותינו בנושאים: פרסום ותקשור המוצר הנארז, הגנה על הסחורה, עמידות האריזה בתנאי אחסון והובלה ונוחות השימוש באריזה.

תקני איכות: י.מ.א. מוסמכת לתקן ISO 9001-2000. בדיקות איכות קפדניות מבוצעות הן לחומרי הגלם בקבלתם והן למוצרים בזמן תהליך הייצור ולאחר סיומו.